Заварчици Германия WIG / MAG

ГЕРМАНИЯ - ЗАВАРЧИЦИ \ WIG \ MAG

ОТГОВОРНОСТИ:
• заваръчни работи по чертеж;
• Контролиране на качеството на заварките;
• подготвителни работи и дейности до краен монтаж;

ИЗИСКВАНИЯ;
• Разчитане на технически чертежи;
- Проверка за качеството на заварките.
• Самостоятелност при работа;
• Немски език –/А2- В1/;
- Опит в заваряването и металообработката.
- Документи доказващи опита, като заварчик.

ПРЕДЛАГА СЕ:
• Работно време – минимално 40 часа/седмично; възможност за допълнителни.
. Брутно заплащане – около 15 EUR за час + допълнително заплащане по тарифа.
- Заплащане е месечно.
- Може да бъде осигурена квартира - до 450 евро / месец;
-Като администратор на лични данни гарантираме запазването на конфиденциалност на съдържанието на Вашето СV.

- Кандидатствайки за тази позиция, Вие се съгласявате Вашите лични данни да се използват и по други оферти подходящи за Вас.

За повече информация може да се обадите от 10:30 до 16:30 на телефони: 02 /9449280, 02 /9448795 и GSM: 0889433365.

Информация за свободната позиция. / Info about vacant jobs

  • Ref #: 329650
  • Позиция / Position: Заварчици Германия WIG / MAG
  • Work area: Експерти/Специалисти
  • Ниво на квалификация / Level of qualification: Експертен персонал без ръководни функции
  • Населено място: Germany » Germany » Germany
  • Тип работа и период на заетост / Type of work and period of employment: Постоянна заетост
  • Категория: туризъм >> туризъм
    туризъм >> готварство
    туризъм >> други
    туризъм
  • Обявата е валидна до / validity: 08.09.2019

Други данни

  • Прегледи: 71
  • Кандидати / Candidates: 0

Кандидатствайте / Apply

Анонс 2014 ЕООД

(Агенция за подбор / recruitment agency)

Още за / More about Анонс 2014 ЕООД

Всички обяви от / all ads from Анонс 2014 ЕООД