Работници за Германия Вайсенфелс

Германия, Вайсенфелс, близо до Лайпциг
Фабрика за производство на продукти от МЕСО

Ежедневни задачи, както и допълнително възложени:
Работа в процеса на преработка на месо
• Работа на поточна линия,
• Рязане на месо за шунка с нож,
• Извършване на по-сложно рязане с нож след натрупан опит,
• Старателно проверяване на всяка партида шунка, за да сте сигурни, че е нарязана правилно и качествено,
• Способност да остри ножове,
• Внимание към детайлите при изпълнението на задачите,
• Информирате ръководителите за всеки възникнал проблем в працеса на работа,
• Екипна работа,
• Спазване на правилата за безопасност при изпълнение на задачите,
• Поддържате чисто работното място.
• Тип на договора:
• Постоянен немски трудов договор
• Работа на смени – дневна и нощна смяна
• Пълно работно време
• Брой часове седмично:
• Максимум 10 часа на ден
• До 60 часа седмично, в зависимост от мотивацията на работника
Заплащане:
• 9.35-12.30 Евро/час, в зависимост от опита и това как работника се справя с работата
• Допълнителни бонуси
• Плащане по сметка на служителя до 20-то число на месеца
• Възможност за месечен аванс в брой
Храна:
• Стол в предприятието в работно време
• Хранене за собствена сметка в извънработно време
Настаняване:

- Квартира, близо до работното място - стая за двама с наем от 205 до 250 евро за легло и платени консумативи месечно. -
- Задължителни изисквания:
- Мотивиран и дисциплиниран служител;
- Опит на подобна позиция е предимство.
- Кандидатства се с автобиографиия на немски език
- Спешно, ограничени бройки

Задължителни изисквания:
• Мотивиран и дисциплиниран служител
• Опит на подобна позиция е предимство
• - Немски език не се изисква

Българи, които сте на територията на Германия и търсите работа, може да се обърнете за съдействие към нас на телефони: 02/9449280, 02/9448795 и GSM: 0889433365, 0877534737 в работно време от 10:30 до 16:30 часа30 часа

Информация за свободната позиция. / Info about vacant jobs

  • Ref #: 331760
  • Позиция / Position: Работници за Германия Вайсенфелс
  • Work area: Служители/Работници
  • Ниво на квалификация : Неквалифициран персонал
  • Населено място: Germany » Germany » Leipzig
  • Тип работа и период на заетост / Type of work and period of employment: Постоянна заетост
  • Категория: работа чужбина >> производство, фабрики
    производство >> хранително–вкусова промиш.
    производство
  • Обявата е валидна до : 26.09.2020

Други данни

  • Прегледи: 337
  • Кандидати Candidates: 3

Кандидатствайте- Apply